Čím se zabýváme

Výroba

Díky tomu,že nejsme pouze prodejci, ale samotní výrobci, můžeme  vám nabídnout nejnižší cenu na trhu. K jednotce vyrábíme i další příslušenství. Digitálně řízenou proti – mrazovou ochranu, digitálně řízený předehřev, by-pas řízený servem nebo manuálně. Ventilátory s AC a EC motory, řídící jednotku se senzorem CO2 dotykovým displejem.  

Poradenství zdarma

Rádi vám poradíme, projdeme všechny náležitosti a dispozice vašeho domu. Poté navrhneme rozvody vzduchu, aby byl rozvod vyrovnaný. Poradíme s instalací rekuperační jednotky, aby jste dosáhli co nejlepší účinnosti a zvládli vše svépomocně. Co proto udělat.

Zašlete nám na email: rekucofa@email.cz nákres půdorysů vašeho domu či bytu s názvy místností. Návrhem možného umístění rekuperační jednotky, kudy je možné vést vzduchovody ( podhled, půdní prostor, stropní izolace atd..), možné umístění stoupaček, nezapomeňte uvést, umístění digestoře, krbových kamen a další podrobnosti o domu či bytu (dřevo stavba, zda je dům podsklepen atd). Nebojte se nám sdělit vaší představu o možné realizaci, kdy společně vše doladíme k úplné dokonalosti.  

Instalace rozvodů a rekuperace

Nechcete ve vašem domě nebo bytě  instalovat rozvody a rekuperaci svépomocí. Instalaci rozvodů i zapojení  rekuperace za vás provede spolupracující firma, dle našeho návrhu a vašich požadavků, pouze stačí zavolat a domluvit se s naším spolupracujícím  partnerem tel. 608 222 228